КОМПЛЕКСНА АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕСУ

Інформаційні технології, що рухають бізнес вперед!

Послуги

Впровадження

Програмні продукти, які автоматизують ведення обліку і управління підприємствами в різних сферах, вимагають професійного обслуговування IT-фахівцями. Незважаючи на широкий вибір стандартних конфігурацій BAS, їх адаптація під специфіку бізнесу завжди може підвищити результативність роботи, полегшити вирішення виробничих завдань і заощадити робочий час співробітників.

Детальніше

Технічна підтримка

Програмні продукти, які автоматизують ведення обліку і управління підприємствами в різних сферах, вимагають професійного обслуговування IT-фахівцями.

Детальніше

Супровід

Незважаючи на широкий вибір стандартних конфігурацій BAS та 1С:Підприємство, їх адаптація під специфіку бізнесу завжди може підвищити результативність роботи, полегшити вирішення виробничих завдань і заощадити робочий час співробітників.

Детальніше

Консультації

Програмні продукти, які автоматизують ведення обліку і управління підприємствами в різних сферах, вимагають професійного обслуговування IT-фахівцями. Широкий вибір стандартних конфігурацій 1С: Підприємство, їх адаптація під специфіку бізнесу завжди може підвищити результативність роботи, полегшити вирішення виробничих завдань і заощадити робочий час співробітників.

Детальніше

Навчання

Навчання співробітників роботі у програмах сімейства 1С:Підприємство/BAS проводиться нашими провідними фахівцями у нас в офіси або з виїздом на локацію клієнта в заздалегідь обумовлений час.

Детальніше
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята .