КОМПЛЕКСНА АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕСУ

Інформаційні технології, що рухають бізнес вперед!

Послуги

Впровадження

Програмні продукти, які автоматизують ведення обліку і управління підприємствами в різних сферах, вимагають професійного обслуговування IT-фахівцями. Незважаючи на широкий вибір стандартних конфігурацій BAS, їх адаптація під специфіку бізнесу завжди може підвищити результативність роботи, полегшити вирішення виробничих завдань і заощадити робочий час співробітників.

Детальніше

Технічна підтримка

Програмні продукти, які автоматизують ведення обліку і управління підприємствами в різних сферах, вимагають професійного обслуговування IT-фахівцями.

Детальніше

Супровід

Незважаючи на широкий вибір стандартних конфігурацій BAS, адаптація під специфіку бізнесу завжди може підвищити результативність роботи, полегшити вирішення виробничих завдань і заощадити робочий час співробітників.

Детальніше

Консультації

Програмні продукти, які автоматизують ведення обліку і управління підприємствами в різних сферах, вимагають професійного обслуговування IT-фахівцями. Широкий вибір стандартних конфігурацій BAS, їх адаптація під специфіку бізнесу завжди може підвищити результативність роботи, полегшити вирішення виробничих завдань і заощадити робочий час співробітників.

Детальніше

Навчання

Ми пропонуємо як індивідуальні курси так і корпоративні навчання співробітників компаній. Ми навчимо професійно працювати у програмах сімейства BAS. Наші провідні, сертифіковані фахівці проводять індивідуальні уроки в нашому офісі у визначений час або ж здійснюють виїзд на локацію компанії для корпоративного групового навчання. Також ми проводимо навчання онлайн за заздалегідь обумовленим графіком. Ми зацікавлені у кожному студенті. Кращих студентів ми запрошуємо до себе в команду!

Детальніше
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята .