icons
Делаем бизнес успешней
(044) 500-15-15
Киев
Skype
.
В корзине позиций  0  на сумму (грн)  0
Контакты

Інформаційно-технологічний супровід користувачів 1С у режимі онлайн

Центр Бизнес-Технологий Інформаційно-технологічний супровід користувачів 1С у режимі онлайн


Починаючи з 2001 року користувачам 1С:Підприємства доступний інформаційно-технологічний супровід, який містить різні сервіси: інформаційно-аналітичні матеріали з роботи у програмах, оновлення прикладних рішень, законодавча база, послуги партнерів-франчайзі тощо. Частина сервісів постачалася на дисках ІТС (спочатку на CD-ROM, а зі збільшенням обсягу матеріалів – на DVD). З 2009 року запущено сайт its.1c.ua, на якому публікувалися всі матеріали, що розміщувались на дисках ІТС, а також додатково документація і матеріали для розробників, коментарі до актуальних нормативних документів, довідкова інформація для бухгалтера і т.д. З 2011 року наповнення ІТС перейшло в режим «від сайту до диску», при якому відразу після підготовки матеріали публікувалися на сайті ІТС, а в кінці місяця частина матеріалів дублювалася на дисках, які доставлялися нашим користувачам. Крім цього був запущений ряд сервісів (Звіт, ЕДО, Лекторій, Консультації аудитора), які взагалі не розміщувалися на дисках, а були доступні користувачам тільки онлайн.  

З огляду на доступність якісного інтернету в будь-якій точці України, великий обсяг та оперативність розміщення матеріалів, що публікуються на сайті ІТС порівняно з дисковою копією, наявність у складі інформаційно-технологічного супроводу популярних онлайн сервісів, а також численні прохання наших користувачів і партнерів, цим листом повідомляємо про перехід з 1 червня 2017 року інформаційно-технологічного супроводу в режим онлайн без щомісячної доставки дисків ІТС. 

Зазначимо, що перехід на онлайн ІТС не вплине на кількість послуг, що надаються партнерами-франчайзі в рамках інформаційно-технологічного супроводу:  
  • всі матеріали диска ІТС публікуються на сайті ІТС its.1c.ua; 
  • щомісячно користувачі ІТС рівня ПРОФ будуть отримувати сувенір ділового призначення; 
  • оновлення прикладних рішень можна отримати у сервісі 1С:Оновлення програм https://portal.1c.eu/applications/4; 
  • безкоштовний доступ до сервісу здачі електронної звітності (https://portal.1c.eu/applications/35), відвідування семінарів Лекторію (https://portal.1c.eu/applications/13), Консультації аудитора (https://portal.1c.eu/applications/54) як і раніше включено до складу ІТС рівня ПРОФ. 

Повний перелік сервісів і послуг, включених до складу ІТС наведено на сторінці http://its.1c.ua/db/aboutitsu#content:2:hdoc.  

Вартість договорів ІТС рівнів ПРОФ, Техно, для віддаленого офісу (ДВО), а також на сервіси ІТС (див. докладніше на Порталі ІТС https://portal.1c.eu/applications) залишаються без змін. У разі зміни цін користувачі і партнери будуть заздалегідь сповіщені окремим інформаційним листом.

Дата публикации: 04.08.2017

Ссылка на страницу:  /messages/informatsiyno-tekhnologichniy-suprovid-koristuvachiv-1s-u-rezhimi-onlayn

Возврат к списку

(0)
закрыть

Контактная информация

Пн - Пт   9 - 19
Сб - Вс   выходной

Киев: (044) 500 15 15

MTC: (066) 500 15 15

КC: (067) 328 10 15

Life: (063) 200 15 15